Senioren 55+ competitie afgelast

terug naar overzicht

Woensdag, 2 juni 2021

De geplande start van een senioren 55+ DHV cup zal mede door de gevolgen van de coronapandemie in het afgelopen jaar en maanden van dit jaar en de korte voorbereidingtijd geen doorgang kunnen vinden en met een jaar uitgesteld gaan worden.

Mochten er in de komende maanden meer bewegingsvrijheden worden toegestaan door de overheid en er dan ook leden zijn die aangeven toch komend jaar deel te willen gaan nemen aan een 55+ DHV cup? <br>Dan zal er tijdig geïnventariseerd gaan worden om hoeveel deelnemers het gaat. Wat de mogelijkheden van beschikbare viswateren, datums etc. bekend gemaakt kunnen worden. Voornemens zijn er om nog voor januari 2022 bekend te maken aan een ieder over het besluit tot organiseren van een 55+ DHV cup in 2022.<br>

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies