Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

12e wedstrijd om de DHV-cup

terug naar overzicht

Woensdag, 17 oktober 2018
Zondag 14 Oktober was de laatste wedstrijd voor de DHV-cup. In verband met het steeds later licht worden was om 07:45 de loting voor deze wedstrijd. Al werd dat wat later omdat de schrijver van dit stukje vergeten was door te geven dat hij niet kwam.
De weersomstandigheden voor half oktober waren zeer goed te noemen aangezien het een graad of 24 was aan het einde van de wedstrijd. De vis liet zich ook goed zien. Marc roelvink mag zich winnaar noemen van deze wedstrijd met ruim 19 kilo. Het andere vak werd gewonnen door Rob Wieffering.

De top 5
1 Marc Roelvink         19100
2 Rob Wieffering        10500
3 Gerard Broekman     9200
4 Fouad Saadan          4200
5 Jack Linde                4700        
   uitslag           eindstand