Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Vissenbos in de Munnikenhank

terug naar overzicht

Zaterdag, 25 augustus 2018

Aanleggen van vissenbossen. Dinsdag 21 augustus is er een begin gemaakt met het aanleggen van vissenbossen in de Munnikenhank.Na de werkzaamheden van Ruimte voor de rivier was er een groot stuk verloren gegaan alwaar de vissen gelegenheid hadden om te paaien.

    
Met ondersteuning van Loonbedrijf Markvoort, De Buitenman tuin & Landschap, beiden uit Schalkhaar en Hengelsportplace.nl te Diepenveen, zijn er kastanje houten palen geplaatst en kan in de herfst worden overgegaan met het invlechten van wilgentakken, om zodoende de vissen een mooie kraamkamer te bezorgen voor in het voorjaar.
De DHV Diepenveen bedankt de mannen voor het plaatsen van de palen ende toezegging om later de wilgentakken te komen invlechten.